אטרקציות ומקומות מעניינים לטייל מחוץ לתל אביב

בישראל קיימים מקומות יפים ומיוחדים שתוכלו לבקר בהם בקלות, ולטעום נופים וטעמים אחרים. מדינת ישראל קטנה בשטחה, לכן ההתניידות קלה וזמני הנסיעה אינם ארוכים.

ביציאה מתל אביב, במורד הכביש נמצאת המרינה בהרצליה. הרצליה נמצאת במרחק קצר מאוד מתל אביב, וקיימת תחבורה ציבורית מהירה וזמינה באוטובוסים, רכבת ומוניות.

במרינה בהרצליה תחכה לכם בריזה נעימה, אווירה טובה ושפע מסעדות. במרינה מתקיימים לאורך כל השנה, פסטיבלי מוסיקה, אירועים מיוחדים על החוף ועוד.

תוכלו גם לבקר בעיר הקדושה לכל הדתות – ירושלים, שנמצאת במרחק נסיעה של כשעה מתל אביב. בתל אביב ישנם אמצעי תחבורה ציבורית רבים הפועלים מסביב לשעון. בהגיעכם לירושלים ישנן אטרקציות, מקומות היסטוריים ומספר עצום של אתרים מפורסמים, כמו הכותל המערבי וכנסיית הקבר בעיר העתיקה או מוזיאון ישראל בעיר המודרנית.

במרחק של שעתיים נסיעה תוכלו להגיע לים המלח, אחד מפלאי עולם, המקום הנמוך בעולם. בים המלח תוכלו להתרחץ בבוץ התזונתי העשיר, לצוף במים המלוחים וליהנות משמש ושיזוף. בנסיעה קצרה מאד, תוכלו לבקר במצדה, המצודה המפורסמת בת אלפי שנים.

נסיעה של כשעתיים בכיוון אחר תביא אתכם בדרום הארץ. תוכלו  לבקר את העיר העתיקה של באר שבע לבקר את הקהילות הבדואיות המקומיות, ואפילו להישאר לילה באוהל בדואי.

מכיוון שישראל היא מדינה קטנה מאוד, אז אם אתה מתארח בתל אביב, תוכל בקלות לצאת לטיולים יומיים ולהכיר חלקים יפים נוספים במדינת ישראל.