בתי המלון בתל אביב – מגוון לכל רמה ולכל כיס

בתל אביב תוכלו למצוא מעל  400 בתי מלון המפוזרים ברחבי העיר, החל ממלונות יוקרתיים שנמצאים סמוך לחופי הים,  מלונות בוטיק קטנים ומפנקים ועד אכסניות צנועות או דירות להשכרה לזמן קצר.

בתל אביב יש מגוון אדיר של בתי מלון במיקומים שונים, ברמות שונות, שמתאימים לכל סגנון ותקציב כך שתוכל למצוא בדיוק את הלינה שתתאים לך בחופשה.

לאורך חופי הים ישנם בתי מלון רבים , חלקם, כגון דן תל אביב ודוד תל-אביב אינטרקונטיננטל, מפוארים מאד, ומציעים חדרים עם נוף לים התיכון, ורמת שירות גבוהה מאד. ישנם בתי מלון צנועים יותר שנמצאים לאורך החופים ,כגון Beachfront Hostel ו David Beach Hotel.ומציעים חדרים במחירים נמוכים יותר.

מעבר לבתי המלון שפזורים לאורך החופים, תוכלו למצוא  גם שפע של בתי מלון,  אכסניות ובתי הארחה באזורים אחרים בעיר. בתל אביב ישנם גם מלונות בוטיק אקסקלוסיביים שמספקים לינה נעימה, שירות ופינוקים ברמה גבוהה.

תל אביב בנויה מאזורים ששונים אחד מהאחר בסגנון, באווירה ובמחירים. באיזור דרום תל אביב ובאזור  יפו האווירה אוריינטלית עם תחושה של פעם לעומת האזורים הצפוניים הבורגניים והמודרניים.

נמל תל אביב מציע גרסת בילוי מודרנית, עם שפע של מסעדות איכותיות, מועדוני לילה, ברים, בתי קפה והופעות. לעומתו נמל יפו בן אלפי השנים מציע בילוי שונה אך מקסים לא פחות.  בנמל יפו יש אווירה מדהימה, שוק הפשפשים שמכיל סמטאות צרות עמוסות במוצרים חלקם עתיקים, יד שנייה, וחלקם חדשים. אחרי הבילוי בשוק הפשפשים תוכלו ליהנות מבתי הקפה, מסעדות ודוכנים עם מאכלים אותנטיים.

תל אביב מציע מגוון גדול מאד של אפשרויות לינה, אירוח ובילוי. חשוב מאד לבחור באיזה אזור אתה רוצה ללון, האם באזור חדש ומודרני או אולי דווקא באזור עתיק עם סגנון אותנטי?

מומלץ רק לאחר שבחרת את האזור שתרצה להתמקם, להתחיל לחפש את המלון שמתאים לצרכים ולתקציב שלך.