חופי תל אביב – 14 ק”מ של חול וים יפהיפה

 תל אביב משתרעת לאורך 14 ק”מ של חופי הים התיכון כך שישנם חופים מדהימים שתוכלו לבקר בהם.

אי אפשר לבקר בתל-אביב מבלי לבקר בחופים המדהימים שלה. קיימים מגוון של חופים מיוחדים ומרהיבים שאפילו הנשיונל ג’יאוגרפיק דירגה את תל-אביב במקום התשיעי בחופי הערים הטובים ביותר בעולם.

ישנם מספר עצום של חופים בתל-אביב אבל לאחרונה, חוף בננה הפך לאחד הפופולריים ביותר. דרום העיר פיתחה מוניטין של בילויים סטייל היפי-בוהמי, בעיקר בשישי בערב.

לחוף הדרומי יש בית קפה משלו, יש הקרנת סרטים ואירועי ספורט בחינם, וזה תמיד מקום מרגיע לעצור לתפוס קצת שמש וליהנות מבירה על החוף.

אם אתם הולכים לקצה השני של העיר, תמצאו את חוף מציצים (הידוע בעבר בשם חוף שרתון). בחוף הזה תוכלו לצפות על שדה התעופה שדה-דב. חוף מציצים מושך אליו קהל מעורב, החל מהצעירים ועד מבוגרים וגם המשפחות. הודות ללגונה מעשה ידי אדם, המים רגועים, וזה מקום נהדר לשחות.

אם תרצה לבקר באחד החופים היפים ביותר של העיר תצטרך להצפין עד חוף הצוק הצפוני, הידוע גם בשם חוף מנדרין. זהו אחד החופים הנקיים והמוקפדים ביותרבעיר, עם מדשאות מסודרות, ספסלים, מקלחות נקיות ומסודרות, שבילי הליכה, חדר כושר חיצוני ועוד. בתקופות מסוימות בשנה גובים דמי כניסה בסכום נמוך. חוף זה הוא חוף יפה מאד ומומלץ לבקר בו.

בתל אביב יש עוד הרבה חופים יפים שלא הוזכרו. למעשה אתה יכול רוב הזמן ללכת לאורכם מבלי להבחין שאתה עובר מחוף לחוף. אם תרצה קצת ים, שיזוף ושחייה תוכל לעצור באחד החופים היפים שתמצא בדרך.