שופינג בתל אביב –מגוון גדול של חנויות בכל הסגנונות

אם חשקה נפשך בחופשה מפנקת מתובלת בקניות, תל אביב מציעה לך מרכזי קניות, קניונים, חנויות  בוטיק יוקרתיות ועוד מגוון גדול של חנויות.

אין חופשה מושלמת בלי קצת קניות, בתוך המגוון הגדול שקיים בתל אביב תמצא בדיוק את מה שמתאים לך, לסגנון ולטעם האישי שלך.

נתחיל בקניון דיזינגוף סנטר ובצומת של רחוב דיזינגוף וקינג ג’ורג שממוקמים ממש במרכזה של תל אביב. מדובר במרכז ענק של למעלה מ – 400 חנויות שחלקן פתוחות מסביב לשעון.

זה אמנם יכול להיות קצת מבלבל לנווט בין החנויות, אך אל דאגה ישנה אפליקציה שתוכל לעזור לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. תוכלו לראות סגנונות שונים ומגוונים של אנשים, שבתוך המגוון הענק של החנויות כל אחד מהם מוצא את מה שהוא מחפש.

אם אתם מחפשים חווית קניות אמיתית ויוקרתית, אז לכו לקניון רמת אביב שבצפון העיר. זהו הקניון היקר ביותר בישראל, וממוקם במקום ה- 35 היקר ביותר בעולם. בקניון יש כ-140 חנויות הפרושות על פני שתי קומות וכוללות מספר חנויות יוקרה של מותגים בינלאומיים וישראלים.

אם אתם מחפשים את הטרנדים האחרונים בתל אביב,  כדאי שתגיעו לרחוב שנקין. זהו אחד הרחובות המפורסמים ביותר בתל אביב והוא שווה ביקור גם אם לא חיפשת קניות. רחוב שנקין הוא ביתם של מעצבים יצירתיים עם חנויות מעוצבות ומגניבות כמו : רונן חן, נעמה בצלאל וכרמן מירנדה. כמו כן תמצאו חנויות תכשיטים ממעצבים כגון מיכל נגרין ועוד.

כמו כל עיר מרכזית, תל אביב מלאה באפשרויות של קניות עם שפע חנויות בסגנונות שונים, כך שתוכל להיות בטוח שתבלה נהדר בשיטוט בין החנויות והבוטיקים שנמצאים לאורך הרחובות.