תל אביב – עיר של בילויים בלי הפסקה 7\24

תל אביב ידועה כעיר שזמינה ופתוחה תמיד, ביום ובלילה ומציעה מבחר גדול מכל דבר. תל אביב מפורסמת בין היתר, בזכות חיי הלילה הבלתי פוסקים שלה עם הברים, הפאבים, המועדונים והמסיבות.

חיי הלילה בתל אביב מפורסמים בכל העולם והיא מושכת אליה תיירים רבים. בתל אביב לא משנה מה השעה תמיד תוכל להשיג משקה שבא לך, או מסיבה אטרקטיבית או כל דבר שיעלה ברוחך מתוך שפע האפשרויות.

הישראלים נוטים להתחיל את לילותיהם מאוחר יותר מאשר במדינות רבות אחרות. כתוצאה מכך, מקומות הבילוי, הבארים והפאבים רגועים  ושקטים בשעות הערב המוקדמות.

רק בסביבות השעה 22.00 מתחילים המקומות להתמלא. ישנם כמה מקומות שרק בסביבות  2:00 מתחילים להתמלא. גם מסיבות מתחילות מאוחר ומתמלאות בשעות הקטנות של הלילה. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים בילוי מוקדם יותר תמצאו שפע של מקומות פתוחים עם אווירה נעימה.

מקומות הבילוי בעיר מגוונים, ברים, פאבים ומועדונים שפרושים ממש ברחבי העיר, אבל יש כמה מוקדי בילוי שבהם תוכלו למצוא מגוון מועדונים ובארים.

אם אתה נמצא בלב העיר, סביב שדרות רוטשילד, תוכל למצוא מגוון עצום של אפשרויות לחיי לילה מהנים. מקומות ידועים כגון “רוטשילד 12”, בית קפה עם מוסיקה חיה, “רדיו EPGB”, בר תת קרקעי עם מוסיקה כל לילה, “לימה לימה”, מועדון לילה פופולרי, ועוד רבים וטובים.

ברחוב אלנבי וברחוב בן יהודה תפגשו בליינים צעירים , וככל שתתקרבו  לים תוכלו למצוא יותר ברים ומועדונים מכל הסוגים, מגוון סגנונות מוזיקליים, מגוון קהלים ומגוון מחירים.

בדרום תל אביב ישנה גם סצינת בילויי וחיי לילה עשירים. אם אתם אוהבים את הסגנון של המזרח הרחוק, לכו לפלורנטין ודרום תל אביב, שם תמצאו מבחר מסעדות וברים בסגנון. כמו כן יש מגוון של מקומות בילוי לשתות בירה קרה, לאכול סושי וליהנות מהאווירה.

לא משנה באיזה תאריך או עונה בשנה, תל אביב תמיד תוכל להציע לך שפע בילויים שיהפכו את החופשה שלך לחוויה בלתי נשכחת.